Лиханбебе Брзо Се Враќа Перница За Вратот Во Форма На Буквата У Со Копчиња За Прицврстување, Цврста Боја, Памучно Полнење И Потпора За Потпирање На Главата За Автом?
Неодамнешно

Лиханбебе Брзо Се Враќа Перница За Вратот Во Форма На Буквата У Со Копчиња За Прицврстување, Цврста Боја, Памучно Полнење И

DEN 2.33

Достапно на барање

Опис : designономски дизајн на двојна грпка Во Форма На Буквата У за добро вклопување, целосно ја поддржува вашата глава, одличен за олеснување и релаксирање на ' рбетот на вратот.Перниците во форма на буквата у се користат за поддршка на главата, вратот и половината, ублажување на притисокот и болката во пределот на рамото и вратот за време на работа, летање, возење велосипед, патување и ви помагаат да дремнете или да заспиете за време на паузата за ручек или во авион, воз или автомобил.Изградена од памучен материјал, перницата е љубезно на кожата и дише, удобна и издржлива.Должината на овој производ е 30см, а ширината е 30см. Лесна и пренослива Перница Во Форма На Буквата У е погодна за канцеларија, домашна употреба, автобус, автомобил, авион, воз, долго патување итн. Исто така, внимателен подарок за вашата мајка, татко, деца, девојка, момче, пријатели, колега и луѓе со цервикална спондилоза.Име на ставка : Материјал За Перница За Вратот За Патување : Долу Памучни Карактеристики : Во Форма На Буквата У, Дизајн На Копчето За Прицврстување, Детали За Брза Големина : Големина : 30см х 30см/11.81 "х 11.81" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Патување Перница За Вратот designономски дизајн со двојна грпка Во Форма На Буквата У за добро вклопување, целосно ја поддржува вашата глава, одличен за олеснување и релаксирање на ' рбетот на вратот. Перниците во форма на буквата у се користат за поддршка на главата, вратот и половината, ублажување на притисокот и болката во пределот на рамото и вратот за време на работа, летање, возење велосипед, патување и ви помагаат да дремнете или да заспиете за време на паузата за ручек или во авион, воз или автомобил. Изградена од памучен материјал, перницата е љубезно на кожата и дише, удобна и издржлива. Должината на овој производ е 30см, а ширината е 30см. Лесна и пренослива Перница Во Форма На Буквата У е погодна за канцеларија, домашна употреба, автобус, автомобил, авион, воз, долго патување итн. Исто така, внимателен подарок за вашата мајка, татко, деца, девојка, момче, пријатели, колега и луѓе со цервикална спондилоза.

Повеќе детали

Избор на купувачи