Дифздху Женски Чевли Рамно Дно Модни Флип Апостолки Водоотпорни Апостолки За Превртување На Плажа Флип Апостолки
Неодамнешно

Дифздху Женски Чевли Рамно Дно Модни Флип Апостолки Водоотпорни Апостолки За Превртување На Плажа Флип Апостолки

DEN 0.67

Достапно на барање

Горниот Материјал : . Единствен Материјал : Гума. Стил На Пети : Кружен Прст. Пета Висок Стил : Плоштад. Метод На Затворање : Лизгање. Чевли Пета Висока : 1,5 см/0,6". Сандали со потпетици За Жени Врзуваат Сандали За Жени Женски сандали 7 големина на табелата : . Големина : 37 САД : 6,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4,5 ЕУ : 36 ЈП : 23,5 см ЦН : 235 Должина На Стапалото : 23,5 см/9,25"Големина : 38 САД : 7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 37 ЈП : 24,0 см ЦН : 240 Должина На Стапалото : 24 см/9,45"Големина : 39 САД : 7,5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5,5 ЕУ : 38 ЈП : 24,5 см ЦН : 245 ДОЛЖИНА на СТАПАЛОТО : 24,5 СМ/9,65"ГОЛЕМИНА : 40 сад : 8 велика БРИТАНИЈА : 6 еу : 39 Јп : 25,0 см цн : 250 должина на Стапалото : 25 СМ/9,84" НЕЛИЗГАЧКИ, дише и удобни летни чевли. Партиски Сандали За Жени Со Потпетици Женски Шарени Сандали Големина 12 Женски Сандали Платформа. Со Задоволство Ќе Ги Носите Овие Чевли, Бидејќи Меката Влошка Го Поддржува Секој Ваш Чекор. Дајте Ви Поинакво Искуство Ова Лето. Жените Боемски Сандали Големина 9 Удобност Сандали Жените Се Зголеми Рамен Сандали За Жени Свадба. Апсорбирачки Ѓон : Лесен, Одличен Ефект На Апсорпција. Тоа Ви Овозможува Да Одите Непречено И Да Стоите Со Часови Без Да Се Чувствувате Уморни Или Неурамнотежени. Можете Да Одите И На Плажа. Сандали За Жени Рамни Слајдови Со Широка Ширина И Сандали Женски Сандали Од Плута Големина 7. Кога Ја Носите Оваа Лесна Анти-Чевли, Тоа Ќе Го Направи Вашето Носење Лесно И Удобно И Ќе Ви Обезбеди Максимална Поддршка И Удобност. Педикир Сандали За Жени Клин Сандали За Жени Танга Прашка Чевли За Жени Сандали.

Повеќе детали

Избор на купувачи