23 88 0,45 природен килим за тркач на полипропилен
Неодамнешно

23 88 0,45 природен килим за тркач на полипропилен

DEN 1094.08

Достапно на барање

Инкорпорирана топлинска боја на топлина со 8 бои. Овој килим е целосен состав на боја, стил, разноврсност и вредност. Дизајн на лиценцирани уметнички дела специфични за декор го прикажуваат вистинскиот богат автентичен изглед идеално дизајниран за екстремно украсување на теми. 23 "x 88" x 0,45 "природен килим за тркач на полипропилен.

Повеќе детали

Избор на купувачи