Остров рефлексии камени нараквици и starвездени риби мулти
Неодамнешно

Остров рефлексии камени нараквици и starвездени риби мулти

DEN 160.00

Достапно на барање

Оваа висококвалитетна и модерна нараквица е совршен подарок за семејството и пријателите. Тој е издржлив, прилагодлив и лесен за чистење. Стринг нараквица Мулти големина : 4,5 во (W) x 4,5 во (H) (максимум) трајно прилагодување на лесен за чистење.

Повеќе детали

Избор на купувачи