R4B Дона - женски чевли W BOA - бело смарагдно зелено - големина 40
Неодамнешно

R4B Дона - женски чевли W BOA - бело смарагдно зелено - големина 40

DEN 2880.00

Достапно на барање

R4 B Donna нуди внимателно изработена мешавина од удобност и мала тежина, вклопување, трансфер на електрична енергија и аеродинамична ефикасност. Контрола на затворање на R4 B Donna, е лесна, брза, безбедна, аеродинамична и удобна? и е надополнет со пар лесни, уредно прилагодливи микро-ленти. Инјектираната надворешна плоча на јаглеродни влакна на R4 B Дона е тврда за пренесување на електрична енергија и извајана за да помогне во аеродинамиката. Комбинира со докажаната поддршка и удобна фиксија : k велосипедска манжетна со извајани кревети за нозе и потпетица за поддршка за да се осигури дека секој скапоцен ват оди директно во вашите педали. Горниот микрофибер на R4 B Donna е тврд, лесен и еластичен со доволно флексибилност за да обезбеди удобност за ногата на секоја жена возач, но доволно силен за да ги издржи барањата на трките? без казната за тежината. Перфорациите во форма на дијамант во форма на форма помагаат во управувањето со температурата. Се одликува со единствена контрола на затворање BOA IP1-A за лесен, брз, безбеден, аеродинамичен и удобен дизајн. Инјектираната надворешна плоча на јаглеродни влакна е тврда за пренесување на електрична енергија и извајана за да помогне во аеродинамиката. Докажаната поддржувачка и удобна fi? Горниот микрофибер е тврд, лесен и еластичен со доволно флексибилност за да се обезбеди удобност. Ласерските перфорации во форма на дијаманти помагаат во управувањето со температурата.

Повеќе детали

Избор на купувачи