Заменливи реверзибилни тркалезни кабел првични нараквици од Пинк Бо - јоргован
Неодамнешно

Заменливи реверзибилни тркалезни кабел првични нараквици од Пинк Бо - јоргован

DEN 1.00

Достапно на барање

Не'рѓосувачки челик. Заменливи и реверзибилни нараквици. Голем - дијаметар од 2,5 инчи. Голем - 7,75 инчен обем. 14мм реверзибилен шарм на легура. Високо полиран. Отстранлива крајна капа за опција за DIY. 2 Подвижен шарм запира. Пандора компатибилни шарми 7,75 инчи заменливи реверзибилни тркалезни кабел првични нараквици со розова кутија - јоргован.

Повеќе детали

Избор на купувачи

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Достапно на барање
DEN 0.33
Пофалбата: