Јакна за машка и голема машка машка јакна на Swisstech, до големина 5xl
Неодамнешно

Јакна за машка и голема машка машка јакна на Swisstech, до големина 5xl

DEN 1237.92

Достапно на барање

Поврати и чувајте се топло во пуферна јакна од Swisstech. Одликувајќи се со ватирана завршница, оваа јакна со целосна зип е совршена за студени температури со нејзиното отфрлање на вода и тело отпорно на ветер. Чувајте ја оваа јакна за пуфс за следната студена или влажна временска сезона со лесна опција за пакувања за дополнителна погодност. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина M. средна тежина. Затворање на поштенски преден дел. Предни џебови. Пакувајте се за лесно, удобно складирање. Отпорен на вода и отпорен на ветер. Истегнете ги врзувањата на манжетните и полите за да се задржат во топлина. Школка : 100% најлон. Машина за перење. Увезени. Машка пакувачка јакна за пафер од Swisstech.

Повеќе детали

Избор на купувачи