Аксиом - SFP Модул за предавател - Етернет Брз Етернет
Неодамнешно

Аксиом - SFP Модул за предавател - Етернет Брз Етернет

DEN 3.33

Достапно на барање

SFP (Mini-GBIC) Модул за предавател (еквивалентно на : Cisco GLC-FE-100 ZX)-Брз Етернет-100 Base-Zx-LC единечен режим-до 49,7 милји-1550 nm-за P/N : WS-X6148-FE -SFP WS-X6148-FE-SFP = WS-X6148-FE-SFP-RF Axiom-SFP (Mini-GBIC) Модул за трансивер-Етернет Брз Етернет.

Повеќе детали

Избор на купувачи