Подобри домови и градини Спрингвуд Канинг странична маса, лесен финиш на мед
Неодамнешно

Подобри домови и градини Спрингвуд Канинг странична маса, лесен финиш на мед

DEN 2.33

Достапно на барање

Завиткано во топла, лесна финиш на мед и спарена со странични панели со ткаен вметнат конзерви, оваа тропска, тркалезна табела од колекцијата „Better Homes & Gardens® Springwood“ опфаќа органски, но трендовски естетски. Површината на оваа модерна, тркалезна крајна табела обезбедува доволно простор за чување и прикажување на низа предмети, како што се ламба за акцент, далечински управувач на ТВ, растенија во затворен простор или пијалок со ладен мраз. Средната полица е совршено место за организирање корпа, магацини со списанија, игри на табли или семејни фотографии. Оваа странична табела со отворено складирање е украсена со ратан од секоја страна. Синтетичкото конзервирање во традиционална шема е тренд, а истовремено е и смирувачко и софистицирано. Оваа трендовски странична маса со отворени полици е завршена од сите страни за разноврсна поставеност низ секоја просторија во вашиот дом. Оваа крајна табела со отворена полица обезбедува горната и долната полица за многу простор и за складирање и за прикажување, обезбедувајќи и мода и функција во вашиот дом. Better Homes & Gardens Springwood Side Table, Light Honey Finish : Assembled Dimensions : 17.01" L X 17.01" W X 24.02" H. Two shelves for storage and display. Side panels feature decorative rattan insert. Finished on all sides. Solid Rubber Wood Accents. Light Заврши мед. 1 година Ограничена гаранција. Сигурно да ја проверите колекцијата на подобри домови и градина за повеќе одлични предмети!. Колекција Спрингвуд. Вметнување на конзерви.

Повеќе детали

Избор на купувачи