Атлетски работи каиш деца атлетска патика
Неодамнешно

Атлетски работи каиш деца атлетска патика

DEN 255.36

Достапно на барање

Овој атлетски работи со две ленти за деца со две ленти е идеален избор за вашиот активен човек. Тој е стилски, здрав и пред сè удобно. Овој чевел е направен со синтетички горен што лесно брише чисто, така што секогаш изгледа добро. TPR Une значи дека може да игра безбедно на која било површина. Две прилагодливи ленти го обезбедуваат чевлите за да се вклопат за прилагодено вклопување кои се многу лесни за отворање и затворање. Овој чевли брзо ќе стане омилен пар на вашиот дечко! Синтетички горен. Лесно прилагодливи ленти. Не-означување на надворешната страна на TPR за издржливост и флексибилност.

Повеќе детали

Избор на купувачи