Најдобро фитинг гаќички секојдневен резервоар за ребра, пакувајте се
Неодамнешно

Најдобро фитинг гаќички секојдневен резервоар за ребра, пакувајте се

DEN 3.33

Достапно на барање

Најдоброто фитинг резервоар за пакување Panty 3 е суштински додаток на вашата секојдневна гардероба. Овој резервоар за вратот е совршен основно поставување за жените. Убаво одговара на вашето тело, допира меко против кожата, изгледа облечен и се чувствува пријатно. Конструкцијата со плетење на ребрата е заеми на текстура и мекост што ќе ја сакате. Дизајнирано во удобно тенок. Резервоарот за памук се дише додека обезбедува истегнување за удобно носење. Машината за миење и сушење на суво прилагодување на каишот со шпагети. Мека и дише. Совршен за положување. Многу истегнување за максимална удобност.

Повеќе детали

Избор на купувачи