Потпис од Леви Штраус и Ко.
Неодамнешно

Потпис од Леви Штраус и Ко.

DEN 399.68

Достапно на барање

Висока половината, културата на глуждот и слабиот вклопување : Овие се трендовски карактеристики што го сочинуваат потписот од страна на Леви Строс, не ја губи формата. Гроздобер, истрошен изглед. Висока удобна лента за половината. Слаби преку колкот и бутот. 27 ”inseam, styling со 5 џеб. Единствената ткаенина варира во боја поради миење, завршување и боја. Машинско миење.

Повеќе детали

Избор на купувачи