Панел со стрела со стрелки на компас, сет од 2
Неодамнешно

Панел со стрела со стрелки на компас, сет од 2

DEN 0.67

Достапно на барање

Овој сет од 2 панели за прозорци на Arrow Compass Arrow е совршено решение за оние што бараат да ги ажурираат своите третмани со прозорци со класичен, секојдневен изглед. Овој сет од 2 панели за прозорци од главните места е достапен во крем и сива, крем и морнарица, или црна и таупе, и има прекрасна дигитално печатена шема на стрела за компас. Pocketеб на горниот дел го прави овој третман на прозорецот едноставен и безгрижен да се обеси. Откако ќе се инсталира, едноставно преместете го напред и назад за да се прилагодите на претпочитаното ниво на приватност и сончева светлина. Овие трајни полиестерски панели се достапни во три големини : 50 "x 63 ", 50 "x 84 " и 50 "x 95 ", што го олеснува прилагодувањето на вашиот простор за живеење. Овие лесни панели за прозорци се совршени за нежно филтрирање на сончевата светлина во која било просторија, вклучувајќи ја и дневната соба, ден, трпезарија, домашна канцеларија, спални соби и многу повеќе. Без разлика дали барате да додадете приватност во вашиот простор или едноставно да го ажурирате изгледот на просторијата, сетот од 2 панели за прозорецот со стрелки со стрелки на компас е брзо, лесно и стилско решение. Вклучува две панели за прозорци, достапни во повеќе димензии : 50 "x 63", 50 "x 84" и 50 "x 95". Се одликува со убав дигитално печатен дизајн на компас. Врвниот џеб на шипката ја прави инсталацијата брза и лесна. Откако ќе се инсталираат, брзо и лесно преместете ги панелите на посакуваното ниво на приватност. Достапно во крем и сива, крем и морнарица, или црна и таупе, совршена за додавање на класичен изглед во вашата соба. Лесна ткаенина е совршена опција за додавање приватност или ажурирање на тековниот декор. Овој разноврсен прозорски панел може да се користи во скоро секоја просторија од куќата, вклучувајќи ја и дневната соба, ден, домашна канцеларија, спални соби и многу повеќе.

Повеќе детали

Избор на купувачи