Пинк Платинум девојки солиден качулка Зимски пафер палто, големини 4-16
Неодамнешно

Пинк Платинум девојки солиден качулка Зимски пафер палто, големини 4-16

DEN 544.64

Достапно на барање

Зимското време повикува на симпатичен, удобен палто од розово платина. Совршено за секојдневните излегувања и активности за викенд, цврстиот палто на овој девојки има дизајн со капи за дополнително покритие и постава за поларно руно за дополнителен слој на топлина. Не заборавајте : Страничните џебови помагаат да ги засили основните работи кога е во движење. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Тежина : Тешка категорија. Јака : качулка. Затворање : Предно затворање на поштенски патенти со плоча за кука и јамка. Ракави : Долги ракави со еластични искривени манжетни. Ockебови : 2 странични џебови имаат најважни работи. Карактеристики : Поларна обвивка за руно; Предна тресење. Цврсто зимски палто со цврсти качулка од Пинк Платинум.

Повеќе детали

Избор на купувачи