Сончева замена на крошна за 8 '6,4' Рачен двор што може да се повлече од внатрешен двор, палуба за сонце на отворено -
Неодамнешно

Сончева замена на крошна за 8 '6,4' Рачен двор што може да се повлече од внатрешен двор, палуба за сонце на отворено -

DEN 1759.84

Достапно на барање

Материјал : 280g/m2 полиестер со PU облога. Замена на капакот за прирачникот за внатрешен двор за влечење на палубата. Идеално за употреба во дворот, внатрешен двор, прозорци и балкони, рамката не е вклучена со големина : 8 'x 6.4' Ветуваме дека примате стока е 100% нова и го проверивме квалитетот на стоката пред да ви испратиме. Значи, ако имате какво било прашање кога сте ја примиле стоката, ве молиме контактирајте ме веднаш, ние ќе го решиме вашиот проблем. Замена на крошна за рачен двор од 8 'x 6.4', повлечен палуба за внатрешни работи на отворено на отворено (Единствено покритие, рамка не е вклучена).

Повеќе детали

Избор на купувачи