Дизни замрзнати два сандали со ленти
Неодамнешно

Дизни замрзнати два сандали со ленти

DEN 319.84

Достапно на барање

Вашето малечко ќе ги сака овие сребрени сандали со бензинска завршница во кои се претставени Елса и Ана од замрзнатото на Дизни 2. Со трајно дно TPR, прилагодливи ленти за кука и јамка за безбедно вклопување, и снегулка на снегулки на лентите, овие брзо ќе станат едно од Нејзините омилени парови чевли. Овие разноврсни сандали се одлични за облекување или за еден ден на игра. Сребрена ПУ горната со финиш на бензин. Прилагодливи ленти за кука и јамка. Виолетова примена на снегулка. Трајно дно на TPR.

Повеќе детали

Избор на купувачи