Chaps Машки кратки ракави на крајбрежјето за миење на брегот на кошулата - Големина XS -4XB
Неодамнешно

Chaps Машки кратки ракави на крајбрежјето за миење на брегот на кошулата - Големина XS -4XB

DEN 3.33

Достапно на барање

Оваа двојна џебна, необична должина со кратки ракави со кратки ракави, Chambray, е совршена за враќање на обичните социјални настани на отворено во текот на летната сезона, како и да се релаксираат покрај брегот. Изработена со облека измиен од облека, оваа кошула е лесна и има мека рачна рака. Beе бидете удобни и стилски во текот на целиот ден. Достапно во разни бои и забавни отпечатоци. Необјавено одговара. 100% памук. Етикета за заптивка на топлина на задниот врат за удобност. Лев џеб на градите. Лого на ловорово лого на сртот на полите. Машина за перење. Увезени.

Повеќе детали

Избор на купувачи