Смед Манила Крајот Табот Класификација Папки, Писмо, Четири-Секција, 10 БО-СМД26825
Неодамнешно

Смед Манила Крајот Табот Класификација Папки, Писмо, Четири-Секција, 10 БО-СМД26825

DEN 670.56

Достапно на барање

Економичните, разноврсни папки ви овозможуваат да креирате поделби во една папка. 18 пт. Манила крајот јазиче папки функција 2 " капацитет сврзувачки елементи во внатрешноста пред и назад капаци. 1" прицврстувачи за прицврстување на капацитетот од двете страни на разделувачите. Трајни појавување на боја Tyvek лента gusst. Засилени врвни и прави јазичиња ставаат сила каде што ви е најпотребно (етикети продадени одделно). Овој производ е направен со употреба на дрво добиено од сертифицирана управувана шума. Создадете поделби на материјали во една папка. 2 "прицврстувачи за капацитет на предните и задните панели; 1" прицврстувачи за прицврстување на капацитетот од двете страни на разделувачите. Економична манила е совршена за многу средни проекти. Етикетите се продаваат одделно. Овој производ е направен со употреба на дрво добиено од сертифицирана управувана шума. Број На Модел : 26825.

Повеќе детали

Избор на купувачи