Brinley Co. Womens Tru Comfort Foam Extraward Bide Tell над багажникот на коленото
Неодамнешно

Brinley Co. Womens Tru Comfort Foam Extraward Bide Tell над багажникот на коленото

DEN 2.67

Достапно на барање

Изгледот на мода напред инспириран од 90-тите години, Медал од Бринли Ко. Овие чизми над коленото нудат долготрајна удобност со истегната веганска кожа, екстра-широко теле и 4 мм Тру удобна пена ™ подножје. Еден квадратен пети го завршува дизајнот за ретро пресврт. Висина на пета : 2-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Висина на вратилото : 21 1/2 инчи. Обем на теле : 15 1/2 инчи. Врвен обем : 19 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Внатре во поштенски патент. Стил на пети : Плоштад. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Повеќе детали

Избор на купувачи