Компанија за подигање на Портланд, маглата за мокасин
Неодамнешно

Компанија за подигање на Портланд, маглата за мокасин

DEN 239.84

Достапно на барање

Класична конструкција на мокасин во мека оригинална велур со лакирање и вратоврска. Бербер постава. Подготвена пена за пена за дополнителна удобност. Ѓон на гума со мала тежина. Оригинална кожа од велур. Стилот на лизгање. Подготвена влошка.

Повеќе детали

Избор на купувачи