Убави отпечатоци e дизајн на Apple iPhone 4 4s Thinshield Snap-On Case by Coveroo
Неодамнешно

Убави отпечатоци e дизајн на Apple iPhone 4 4s Thinshield Snap-On Case by Coveroo

DEN 2.33

Достапно на барање

Покажете им ја вашата буква за потпис со овие оригинални монограми од Coveroo. Дизајните вклучуваат елегантни, забавни обрасци, Girly Grunge и Funky Floral. Дизајнот се печати со помош на процесот на High Color. Не е налепница или кожа. Тоа е рачно прилагодено од тимот на Coveroo во Сан Франциско, Калифорнија. Убави отпечатоци Е дизајн на Apple i Phone 4/4s Thinshield Snap-On Case со Coveroo : Компатибилен со Apple i Phone 4/4 S на AT&T, Verizon и Sprint. Инсталирање со 1 парчиња. Мат финишот се чувствува одлично во твојата рака. Го штити вашиот телефон затоа што се обвиткува околу аглите. Издржлива конструкција на поликарбонат со тврда обвивка од 1 парчиња. Директен пристап до сите карактеристики и камера.

Повеќе детали

Избор на купувачи