Предна Пауерспорт Керамичка Серија Рампа За Сопирачки Со Гумени Челични Гумени Шипки
Неодамнешно

Предна Пауерспорт Керамичка Серија Рампа За Сопирачки Со Гумени Челични Гумени Шипки

DEN 2192.80

Достапно на барање

ПАУЕРСПОРТ Серија Роторите на Сопирачките обезбедуваат супериорни перформанси на сопирање во која било состојба на возење. Совршен за секојдневниот возач или агресивен уличен возач. Подготвен за инсталирање без потребни модификации. Надградете ја вашата безбедност со надградба на сопирачките! Премиум Керамичка Формулација-Најниска Прашина. Роторот пријателски со докажан подолг век на роторот и подлогата. Низок Бакар-Еколошки. 100% Азбест Слободен Формулација. Приклучок и игра-Нема Потреба Од Модификација.

Повеќе детали

Избор на купувачи