Летни Женски Култури Ками Врвови Шпагети Ремен Контраст Боја Тенок Фит Камизола
Неодамнешно

Летни Женски Култури Ками Врвови Шпагети Ремен Контраст Боја Тенок Фит Камизола

DEN 383.52

Достапно на барање

Женски Култури Ками Блузи, Шпагети Ремен Квадратни Вратот Контраст Боја Тенок Одговара Камизола. Карактеристики : . Дефинитивно одличен подарок за вашето семејство, пријатели или дури и за себе. Рачно/Машинско перење одделно во ладна вода и сушење на рацете. Ниско-пеглање. Ве молиме измерете ја големината следете ја нашата табела со големини според описот на производот. (Не Амазон Шема). Големина(см)ttt t. st Length : t40t Bust : t76. Мtlengh : t41t Bust : t80. Lt Length : t42t Bust : t84. Големина (инч)ttt t. st Length : t15, 75 t Bust : t29, 92 . Мдолжина : т16, 14 тбуст : т31, 50 . Lt Length : t16. 54 t Bust : t33. 07 . Спецификација : . Материјал : Полиестер. Боја : Мулти-боја. Пол : За Жените. Стил : Шик. Вклучен Пакет. 1 Х Врвови. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : нашата камизола за жени е изработена од висококвалитетен полиестер. Добра мекост и убаво дишење. Удобно за носење. Карактеристика : Без Ракави, ремени за шпагети, квадратен врат, боја на контраст, тенок фит, исечена должина. Ками врвови за жени, лесни за ставање и полетување. Дизајн : Излегувањето блузи за жени, уникатен, но сепак ласкав и сладок стил, прави да изгледате помодерно, истакнувајќи се во толпата. Натпревар : Трендовски исечена камизола за жени, е совршена за совпаѓање со вашите омилени здолништа, шорцеви, хеланки, фармерки, високи потпетици, станови итн. Повод : женските модни врвови, се совршени за секојдневниот живот, танцување, рејв, музички фестивал, запознавање, забава, клуб, ноќно излегување, одмор итн.

Повеќе детали

Избор на купувачи