Inktastic Го Сакам Мојот Голем Дедо Со Симпатична Пингвин И Срца Подарок Мало Дете Девојче Маица
Неодамнешно

Inktastic Го Сакам Мојот Голем Дедо Со Симпатична Пингвин И Срца Подарок Мало Дете Девојче Маица

DEN 3.00

Достапно на барање

Го Сакам Мојот Прадедо Со Симпатична Маица За Пингвини и Срца. Мало дете-мека памучна маичка во бои за гледање, големо дете. 4.5 мл., 100% чешлан памук со прстен. Белата е зашиена со 100% памучна нишка. Вратот на екипажот на врвот зашиени ребра. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Рамо до рамо снимање. Го Сакам Мојот Прадедо Со Симпатична Маица За Пингвини и Срца. Мало дете-мека памучна маичка во бои за гледање, големо дете. 4.5 мл., 100% чешлан памук со прстен. Белата е зашиена со 100% памучна нишка. Вратот на екипажот на врвот зашиени ребра. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Рамо до рамо снимање. Детска Маица. Inktastic Го Сакам Мојот Голем Дедо Со Симпатична Пингвин И Срца Мало Дете Краток Ракав Маица Женски Природни 2 T. Го Сакам Мојот Голем дедо Со Симпатична Пингвин И Срца Мало Маица. Маиците со цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Печатени ВО САД. денот на вљубените деца срце валентин подарок дете предучилишна детска облека облека.

Повеќе детали

Избор на купувачи