Зодани Жените Удобност Средината На Врвот Челзи Подигање Дами Работат Лесни Зимски Чевли Обични Чевли Црна Дебела Руно 6.5
Неодамнешно

Зодани Жените Удобност Средината На Врвот Челзи Подигање Дами Работат Лесни Зимски Чевли Обични Чевли Црна Дебела Руно 6.5

DEN 1.33

Достапно на барање

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Чизми До Глужд,Зимски Обични Чизми За Чевли, Кратки Чизми, Потпетици, Челзи Чизми Тип На Шема : Цврста Боја : црна, каки, кафеава (По Избор)Големина : САД 4.5 САД 5 САД 5.5, САД 6.5, САД 7, САД 7.5, (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Горен Материјал : Материјал За Вештачки Ѓон : Тип На Гумена Пета : Израмнување : Тип На Патент На Прсти : Висина На Тркалезна Цевка : Сезона На Глуждот : Пролет, Лето, Fall, Зимска Пригода : Секојдневна, Дневна, Внатрешна, Надворешна, празнична, работна карактеристика : 1. Чувајте Со Најсовремената Мода Заедно Со Тоа Што Сте Топли И Удобни. Функционалниот Патент Е Прекрасен Додаток На Овие Чизми Со Потпетици.2. Изработени Од Меки Вештачки Стп Горни, Гумени Ѓон.3. Функционален Внатрешен Патент За Лесно Носење И Украсен Патент Со Големина.4. Удобна Влошка За Удобно Чувство на Стапалата.5. Класичните чизми до глуждот одговараат на свечениот фустан, деловни секојдневни, дневни прилики за забави и така натаму.Содржина на пакетот : 1 Пар Челзи Чизми(други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) ЛЕСЕН ЗА НОСЕЊЕ : чизмите До Глуждот со патент работат за лесно вклучување и исклучување, а страничниот патент е украсен. НЕЛИЗГАЊЕ : Издржливиот гумен надворешен ѓон обезбедува подобро држење, така што можете самоуверено да се движите во неспоредлива удобност. МАТЕРИЈАЛ : Овие чизми до глуждот со горен дел од ВЕШТАЧКО СТП, отпорни на абење, мазни и лесни за чистење. Внатрешниот материјал е вештачко крзно, кое е меко и топло. УДОБНОСТ : горниот дел Што Дише, удобната постава и меката влошка за овие кратки чизми прават да се чувствувате удобно на секој чекор. НАТПРЕВАР : Натпревар фармерки, обични панталони, кратко здолниште, фустани и така натаму. Поддршка во сите наши секојдневни, фустани и активности.

Повеќе детали

Избор на купувачи