Бришење За Чистење Со Оптички Влакна, Чистач За Оптички Влакна Без Прашина Пренослив За Инструмент
Неодамнешно

Бришење За Чистење Со Оптички Влакна, Чистач За Оптички Влакна Без Прашина Пренослив За Инструмент

DEN 239.84

Достапно на барање

Бришење За Чистење Со Оптички влакна, Чистач За Оптички Влакна Без Прашина Пренослив За Инструменти Спецификација : Тип На Артикал : Марамче За Чистење Со Оптички Влакна : ауа-Ј1 Материјал : материјал за бришење без Прашина и без влакненца. Опсег на апликација : за инструменти, голи влакна, итн.Време на чистење : Повеќе од 600 пати. Количина : 150 листови. Список на пакети : 1 Кутија Чистење Со Оптички Влакна Избришете Ја Сувата И Влажна Употреба : можете да користите бришење за хемиско чистење за дамки од вода, а исто така можете да користите влажно бришење за дамки од масло и прашина. Вклучувајќи 150 парчиња : има 150 парчиња чисто бришење во кутијата, а лесното кинење со јасен раб овозможува подобра контрола на употребата. Широка Примена : Овозможува широка примена на инструменти, голи влакна и така натаму, и може да се користи повеќе од 600 пати.

Повеќе детали

Избор на купувачи