Пејачката Севпро Проспериес Комплет За Шиење, Розова Црна
Неодамнешно

Пејачката Севпро Проспериес Комплет За Шиење, Розова Црна

DEN 0.33

Достапно на барање

Комплетот За Шиење Прозери на Пејачката доаѓа во розова и црна торба за складирање заедно со се што ви треба за проекти за шиење плус простор за уште повеќе поими. Дизајнерската чанта е мека еднострана, лесна, но издржлива и има прегради за складирање со врвни и долни патенти за да го одржува сето уредно организирано. Рачката преку горниот дел го олеснува транспортот. Вклучува основни поими како што се рачни игли, напрсток, конец за игли, црно-бела нишка, иглички за шивачи, рипер за цвест, мерна лента и безбедносни иглички. Професионалните поими како што се перница за игла за зглоб, молив за обележување, мерач за шиење и ножици од ткаенина од 8,5 инчи го прават овој комплет совршен за канализација Од Секое ниво Комплет За Шиење Пејачки Прозери, Розова Црна, комплет За Шиење Од 96 Парчиња во украсна торба за складирање Со Поими За Шиење Пејачи. Вклучува основни поими како што се рачни игли, напрсток, конец за игли, црно-бела нишка, иглички за шивачи, рипер за цвест, мерна лента и безбедносни иглички. Професионалните поими како што се перница за игла на зглобот, молив за обележување, мерач за шиење и ножици од ткаенина од 8,5 инчи го прават овој комплет совршен за канализација од секое ниво.

Повеќе детали

Избор на купувачи