Течни Сјај Случај за iPhone Плус И Појас Футрола Торбичка
Неодамнешно

Течни Сјај Случај за iPhone Плус И Појас Футрола Торбичка

DEN 1.67

Достапно на барање

Луксмо вертикална футрола за појас и пакет за куќиште За apple i Phone 14 плус (6,7 инчен дисплеј со големина на екран). Овој професионален извршен фолио книга футрола торбичка носат паричник случај (Полноќ Темно Шума Зелена) е направен од врвен висок квалитет зашиени најлон текстура и кожен материјал. Еластичната лента овозможува удобно вклопување. Обложен со мек неопрен и микрофибер ентериер за заштита на уредот од гребнатини во внатрешноста на куќиштето. Тешка конструкција која е изградена за издржливост со елегантен изглед и чувство. Торбичката е во состојба да одговара на уредот со инсталиран тенок случај. Внатрешноста е обложена со мек материјал што не гребе што го штити вашиот уред од гребнатини и гребнатини. Куќиштето за носење има преклопен капак со велкро ремен што го држи предниот капак безбедно затворен. Карактеристики 2 внатрешна картичка слот носителите и носителот на пенкало. Вклучува метален појас јамка клип за безбедна одржи околу половината со појас. Обезбедува одлична заштита од паѓање и му помага на уредот за перничиња од гребнатини и други оштетувања. Доаѓа со карабинер клип. Премиум отпорен на гребење [Сјај Искра] силиконски случај на браник ТПУ (Прекрасен Розов Цвет Цветен) е изработен од мек, издржлив и флексибилен гел ТПУ (Термопластичен Полиуретан). Внатрешноста на куќиштето е составена од екстра фини сјајни дамки во течна течна течна вода со гел од жив песок. Се одликува со ултра тенок, тенок фит, минимален, необемен дизајн. Обезбедува одлична заштита од паѓање и му помага на уредот за перничиња од гребнатини и други оштетувања. Прецизни отвори и облоги на копчиња на куќиштето на заштитникот за да се овозможи целосен пристап до портите, камерата, звучниците и копчињата. Вклучува Бемз Депо атом микро избрише. Премиум 3 точка пакет : [Солиден Најлон Платно Паричник Серија] Вертикална појас футрола носат телефон торбичка за носење (Полноќ Темно Шума Зелена), Премија Течност сјајот tpu тенок фит случај (Убава Розова Цвет Цветни) И Bemz Депо Атом микро избрише. Торбичката за футрола за појас е изработена од врвен висококвалитетен најлон зашиен материјал внатрешна ткаенина. Еластична лента за удобно вклопување. Уредот се вклопува во торбичка со инсталиран тенок случај. Вклучува 2 внатрешна картичка слотови и пенкало носителот. Карактеристики мека внатрешна обвивка за заштита на уредот од гребнатини и гребнатини. Велкро затворање размавта го задржува уредот обезбеден внатре во држачот. Доаѓа со метален појас јамка клип за безбедна одржи околу половината. Капакот на водопадот е направен со внесена течност тврд чист грб и флексибилен термопластичен полиуретан (ТПУ) мек силиконски гел браник. Тенок низок профил дизајн за минимален рефус. Карактеристики течен жив песок вода гел со парична казна слободно тече сјајна лебдат сјајот искри. Обезбедува одлична заштита од падови со големо влијание. Подигната рамка и рабовите за заштита на објективот и екранот на фотоапаратот. Тактилните копчиња се опфатени со случај за дополнителна заштита. Компатибилен Со apple i Phone 14 плус (6,7 инчен екран со големина на екранот).

Повеќе детали

Избор на купувачи