Осум Топчести Двојни Сертифицирани Мулти-Спортски Велосипеди И Шлемови За Скејт
Неодамнешно

Осум Топчести Двојни Сертифицирани Мулти-Спортски Велосипеди И Шлемови За Скејт

DEN 209.44

Достапно на барање

Шлемот Со Двојна Сертификација Со Осум Топки Е совршена мешавина од класичен троен 8 стил, со неспоредливо вклопување и заштита. • Двојно сертифициран и е во согласност СО американските стандарди за безбедност на велосипеди и скејт НА АСТМ • НАДВОРЕШНА обвивка НА ABS со облога НА EPS со внатрешна мувла за влошки од пена за удобно вклопување • прилагодливи ремени за тока.

Повеќе детали

Избор на купувачи