Беивеи Мажи Лежерни Со Џебови Салон Карирани Дно Со Среден Струк Машки Врвки Џогер Панталони
Неодамнешно

Беивеи Мажи Лежерни Со Џебови Салон Карирани Дно Со Среден Струк Машки Врвки Џогер Панталони

DEN 2.33

Достапно на барање

Опис : Пол : Мажи, Маж, Господин, Момчиња, Малестил : Мажи Карирани Панталони Со Среден Струк, Лежерни Панталони За Спиење, Прави Панталони, Домашни Долги Панталони Тип На Шема : Карирана Боја : Темносина, Сина, Сива Црна (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL(Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 100% Полиестерлонга : Долга Сезона : Пролет, Лето, Aut, Fall, зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Дневно, Училиште, Одмор, Улица, Пикник, Плажа, Спортски Карактеристики : 1. Материјал : Полиестер. Добра количина на истегнување, дишење, допир на кожата, прави да се чувствувате добро.2. Дизајн : Мажи летни домашни панталони, џебови врвки долги панталони, карирани долги панталони, лабави секојдневни долги панталони, панталони со среден струк, долги панталони.3. Карактеристики : мажи обични панталони, летен салон за спиење носат панталони, панталони со врвки, еластични панталони долги панталони, џебови за одмор долги панталони, секојдневни и лабави.4. Машките панталони се меки и погодни за кожата, совршени за спорт, фитнес, трчање, одмор, улица, работа, забава, одмор и многу повеќе. Исто така е многу удобно за носење секојдневно.5. Човекот панталони за спиење е многу мек и удобен. Совршен за мода и класичен дизајн, го прави погоден за носење во сите прилики.Содржина на пакетот : 1 Х Машки Панталони (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Мажи Врвки Еластични Половини Панталони, Обични Лабави Панталони, Летни Лежалки. Материјал-100% Полиестер. Ткаенината Е Мека и Удобна за Вашата Кожа. Дизајн - Мажи Обични Карирани Панталони, Панталони За Летни Домови, Долги Панталони Со Врвки, Еластични Панталони За Половината, Џебови За Одмор Панталони, Секојдневни и Лабави. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Харемски Панталони Совршени За Работа, Секојдневно, Трчање, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење, Датуми, Викенд, Датуми, Плажа, Одмор, Улица, Патување. Мерење-Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини на Сликата Со Големина.

Повеќе детали

Избор на купувачи