Дрвена Музика Бо Гроздобер Музика Бо Часовник Музика Бо Фестивал Роденденски Подарок
Неодамнешно

Дрвена Музика Бо Гроздобер Музика Бо Часовник Музика Бо Фестивал Роденденски Подарок

DEN 591.84

Достапно на барање

Опис. Усвојувајќи одличен материјал, која камера ве тера да ја користите многу долго. Можете да го испратите на вашите семејства и пријатели како подарок, тие ќе бидат среќни. Можете да го користите како фото реквизит за да земете некои добри слики. Овој ретро дрвен декор за музичка кутија е одличен декор за вашиот дом. Карактеристики. - Боја : Темно Црвена. - Материјал : Дрво. - Големина : 11, 60Х7, 20Х4, 70см/4, 56Х2, 83Х1, 85ин. - Музичката кутија е гроздобер деликатна и може да направи мелодичен звук, убава и практична. - Тоа не е само музичка кутија, туку и кутија за накит, може да ги чува вашите прстени, ѓердани, обетки и други мали додатоци. - Погоден за употреба како декорација на клупи, маси, прозорци, полици за книги и ормари. - Дрвена музичка кутија може да им се даде на вашите пријатели како креативен подарок и ќе им се допадне вашиот подарок. - Неговата извонредна изработка и премиум материјал можат ефикасно да ја обезбедат неговата популарност и корисност. Музичката кутија е гроздобер деликатна и може да направи мелодичен звук, убава и практична. Тоа не е само музичка кутија, туку и кутија за накит, може да ги чува вашите прстени, ѓердани, обетки и други мали додатоци. Погоден за употреба како декорација на клупи, маси, прозорци, полици за книги и ормари. Дрвена музичка кутија може да им се даде на вашите пријатели како креативен подарок, и тие ќе го сакаат вашиот подарок. Неговата извонредна изработка и врвен материјал можат ефикасно да ја обезбедат неговата популарност и корисност.

Повеќе детали

Избор на купувачи