Сиви Маици За Жени Моден Секојдневен Принт О-Вратот Лабава Маица Со Кратки Ракави Врвна Блуза Пуловер Памук
Неодамнешно

Сиви Маици За Жени Моден Секојдневен Принт О-Вратот Лабава Маица Со Кратки Ракави Врвна Блуза Пуловер Памук

DEN 223.84

Достапно на барање

Женски Моден Секојдневен Принт О-Вратот Лабава Маица Со Кратки Ракави Врвна Блуза Пуловер Можеме да гарантираме дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како се појавува стилот за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр. лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината, etc.Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилски и мода ве прават попривлечни. 3.Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Информации за производот : Сезона : Четири Сезони Пол : Жени Прилика : Туризам Материјал : Памучна Декорација : Ниту Една Должина На Блуза : Редовен Тип На Шема : Цврст Стил : Касусл Одговара : одговара на големината Големина : С-5ХЛ што добивате : 1xwomenена Блузенота : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е само илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на примениот предмет.Женски Плус Големина Летни Врвови Кратки Ракави Чипка Плисирани Блузи Туника Врвови. Плус Големина Резервоарот Блузи За Жени Лето V Вратот Без Ракави Маица Повик Лабава Вклопуваат Памук Печатење Маици. Женски Летни Врвови Здив Краток Ракав Против Вратот Маици Лабава Секојдневен Маици. Женски Лето Блузи V Вратот Краток Ракав Повик Кошула Тече Туника Блуза. Плус Големина Блузи За Жени Туника Цветни Обични Кратки Ракави Маици Течни Блузи. Женски Плус Големина Блузи 3/4 Ролна Ракав Кошули V Вратот Блузи Туника Врвот Маици За Жени. Женски Летни Маици. Основна Блуза. Краток Ракав. Греј. Памук. Женски Плус Големина Летни Врвови Чипка Со Кратки Ракави Плисирани Блузи Туника Блузи Плус Големина Резервоар Блузи За Жени Лето V Вратот Маица Без Ракави Обична Лабава Фит Памучна Маица За Печатење Женски Летни Врвови Издувани Кратки Ракави V Маици За Вратот Лабави Обични Маици Женски Летни Врвови V Вратот Краток Ракав Обична Кошула Течна Туника Блуза Плус Големина Блузи За Жени Туника Цветни Обични кратки ракави Маици Течни Блузи Женски Плус Големина Врвови 3/4 Ролна Ракав Кошули v Вратот Блузи Туника Врвот.

Повеќе детали

Избор на купувачи