Домашен детски Дрвен Под Триножник-Возраст Години и повеќе
Неодамнешно

Домашен детски Дрвен Под Триножник-Возраст Години и повеќе

DEN 687.84

Достапно на барање

Двострано Детско Триножник #2114м им овозможува На Децата Да Создаваат и Учат користејќи Маркери за Креда или Суво Бришење. Длабок Послужавник За Снабдување Создава Област За Децата да Ги Чуваат Своите Маркери, Креда и Залихи Во Близина и Достапни. Заедно со Таблата Со Табла и Даска За Суво Бришење, Хартиена Ролна Се Прицврстува На Врвот На Штафелајот за уште Поголема Креативност и Забава! Овој Двостран Штафелај има Цврста Дрвена Рамка и Лесно Поставување! Домашен прибор #2114м Голем Двостран Дрвен Штафелај. Прилагодлива Висина На Штафелајот. 3 Функции, Ролна Хартија, Табла Со Креда и Даска за Суво Бришење. Потребно Е Собрание За Возрасни. Ролна Хартија од 5 Метри, 4 Парчиња Креда и Гума за Бришење се вклучени со Штафелајот.

Повеќе детали

Избор на купувачи