2xl Голва Ретро Стил Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци
Неодамнешно

2xl Голва Ретро Стил Краток Ракав Памучна Маица Со Недефинирани Подароци

DEN 303.84

Достапно на барање

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат на екипажот црна Маица Во Ретро Стил Голва го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има Ретро Стил На Голва отпечатен преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Црно.

Повеќе детали

Избор на купувачи