Педорт Фармерки За Жени Високи Половини Женски Високи Незаборавни Слаби Жан
Неодамнешно

Педорт Фармерки За Жени Високи Половини Женски Високи Незаборавни Слаби Жан

DEN 1.00

Достапно на барање

Обична Метална Декорација Фармерки Женски Панталони Тенок Тексас Разгорени Панталони Јеапан Карго Панталони За Жени Прилика : секојдневен, секојдневен материјал : Тексас5. Ве молиме запомнете : рачно перење во ладна вода или нежно перење во машина/не избелувајте/сушете. Нашата облека е наменета за Азијци, што значи дека ќе биде помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини, можете да ја најдете на нашата слика или опис. ШТО ќе добиете : 1пц женски панталони2. Материјал : Тексас, изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен, мек и удобен.Пол : жене4. Повод : Одмор, секојдневен живот, роденден, танцова изведба, забава, свадба, работа, одмор дома итн. Погоден за fall, лето и пролет.Како да се мие : рачно перење во ладна вода, висат Или сува Сезона : Aut/Пролет/Лето1. Карактеристики : стилски и стилски дизајн, лето, пролет и aut должина : долг стил : секојдневен, модерен3. Носете повеќе секси и шармантни. 2. Материјал : Тексас, Изработен Од Висококвалитетна Ткаенина, Лесен, Мек и Удобен. 5. Ве молиме Запомнете : Рачно Перење Во Ладна Вода или Нежно Перење во Машина/не Избелувајте/сушете. Нашата Облека Е Наменета За Азијци, Што Значи Дека Ќе Биде Помала Од Нормалните Европски Големини. Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Сопствена Табела Со Големини, Можете Да Ја Најдете На Нашата Слика Или Опис. 4. Повод : Одмор, Секојдневен Живот, Роденден, Танцова Изведба, Забава, Свадба, Работа, Одмор Дома Итн. Погоден За Fall, Лето И Пролет. 3. Носете Повеќе Секси И Шармантни. Повод : Секојдневен, Секојдневен.

Повеќе детали

Избор на купувачи