sunhillsgrace летни момчиња облека и постави летни детски кратки ракави шорцеви два плетени памучни цртани филмови симпатична животинска шема детски костум
Неодамнешно

sunhillsgrace летни момчиња облека и постави летни детски кратки ракави шорцеви два плетени памучни цртани филмови симпатична

DEN 1.00

Достапно на барање

Може Да Се Даде Како Подарок За Децата.57" висококвалитетни материјали, внимателна грижа.39"1305-6 години50см/19,69"72см/28,35"48см/18,90"36см/14,17"1406-7 години52см/20,47"75см/29,53"50см/19,69"37см/14,57"големина : 90препорачана возраст : 12-24 месецислук : 42см/16,54"биста : 60см/23,62"должина на палтото : 40см/15,75"должина на панталоните : 30см/11,81"големина : 100препорачана возраст : 2-3 годинисмо : 44см/17,32"биста : 63см/24,80"Должина На Палтото : 42см/16,54"должина на панталоните : 32см/12,60"големина : 110 препорачана возраст : 3-4 години половината : 46 см/18,11"биста : 66 См/25,98"должина на палтото : 44 см/17,32"должина на панталоните : 33 см/12,99"големина : 120 препорачана возраст : 4-5 Години Половината : 48 см/18,90"биста : 69 см/27,17"должина на палтото : 46 см/18,11"должина на панталони : 34 См/13,39"големина : 130 Препорачана Возраст : 5-6 години половината : 50 см/19,69"биста : 72 см/28,35"должина на палтото : 48 см/18,90"должина На Панталоните : 36 см/14,17"големина : 140 препорачана возраст : 6-7 години половината : 52 см/20.За Големината : Единицата Со Кинеска Големина Е Различна Од големината НА САД, 1 инч=2,54 см; 10 инчи=25,4 см;Можете Да ја Процените Вистинската Големина Со Конверзија;Ве Молиме Проверете Ги Деталните информации Пред Нарачката.Оган,,ракета,диносаурус, животните, брод,и камион дизајни на кратки сетови.54" Должина На панталоните : 32см/12.53"должина на палтото : 50см/19.Вашите деца ќе ги сакаат!● Добро Изработени Што Се Однесува До Ткаенината и удобните слатки облеки за мали деца, лесни за лизгање; е како секојдневна облека и летни патувања или пижами boy.● Удобна облека за мали деца за момчиња, лесна за лизгање; е како секојдневно носење и летно патување, памучната ткаенина го одржува детето ладно; соодветната дебелина гарантира дека не е премногу жешко,начин на Миење : предложено е миење Раце за прв пат, фустанот нема да избледи или да се намали по вашето перење.57" летни детски кратки ракави шорцеви дводелен плетен Памук Цртан Филм Симпатична животинска шема деца Оделоткарактеристики : ● Технологија За Печатење Со Висока Резолуција.Ако Не Сте Сигурни За Големината,Испратете Ни Порака;Стоката Се Испраќа Од Соединетите Држави, А Пакетот Се Очекува Да Биде Примен За 7-15 Денизглед : 90 Препорачана возраст : 12-24 Месеци Половината : 42см/16,54" Биста : 60см/23,62" Должина На Палтото : 40см/15,75" Должина на панталоните : 30см/11,81" Големина : 100 Препорачана возраст : 2-3 години Половината : 44см/17.It на готова облека која е совршена за датуми за играње и гушкање.98" должина на палтото : 44см/17.80" Должина На Палтото : 42см/16. Достапно Од Залиха, Брза Испорака.Големина препорачана старосна должина на палтото на панталони9012-24 Месеци 42 См/16,54"60см/23,62"40см/15,75"30см/11,81"1002-3 Години44см/17,32"63см/24,80"42см/16,54"32см/12.69"Должина На панталони : 37см/14.32" Должина на Панталоните : 33см/12,99" Големина : 120 Препорачана Возраст : 4-5 Години Половината : 48см/18,90" Биста : 69см/27,17" должина на палтото : 46см/18,11" должина на панталоните : 34см/13,39" големина : 130 Препорачана Возраст : 5-6 години половината : 50см/19,69" биста : 72см/28,35" должина На Палтото : 48см/18.53" Должина на палтото : 50см/19.60" големина : 110 препорачана возраст : 3-4 години половината : 46см/18.47"биста : 75см/29.90" Должина На Панталони : 36см/14.

Повеќе детали

Избор на купувачи