Aukfa ft Grill Bazebo Grill Canopy Doublesed BBQ Gazebo Outdoor, Khaki
Неодамнешно

Aukfa ft Grill Bazebo Grill Canopy Doublesed BBQ Gazebo Outdoor, Khaki

DEN 2.00

Достапно на барање

Aukfa AK-PGG1-004 Grill Bazebo за вашиот тревник, внатрешен двор, камп, градина, двор и палуба. Чувајте ја скара од сонцето и дожд со овој разноврсен белведер! Тешка челична рамка со не-станбена употреба на 'рѓа. Преклопување : Бр. Собрание : Ниво на склопување : Делумно собрание. Потребно е собрание за возрасни : Да. Предложениот број на луѓе за склопување/инсталирање : 2. Потребни се дополнителни алатки (не се вклучени) : Вклучени сите алатки. Гаранција : Комерцијална гаранција : Бр. Гаранција за производи : да. Целосна или ограничена гаранција : ограничена. Должина на гаранцијата : 6 месеци. Информации за пакетот : 1 x Грал Гелвеј. 1 x комплет за алатки. 1 x Упатство за корисник : AK_AK-HB03 WX1020-R1_PUM_FX-060523.

Повеќе детали

Избор на купувачи