Универзална пластична лесна рамка за монтирање за вметнување 8-1 2 , 3-пакет, црна, 2-пакет
Неодамнешно

Универзална пластична лесна рамка за монтирање за вметнување 8-1 2 , 3-пакет, црна, 2-пакет

DEN 431.84

Достапно на барање

Економската црна рамка со златни моменти им дава на наградите и сертификатите професионален изглед. Портрет или ориентација на пејзаж. Универзална пластична лесна рамка за монтирање за вметнување 8-1/2 "x 11, 3-пакет, црна : Економска црна рамка со златни светла им дава награди и сертификати професионален изглед. Портрет или ориентација на пејзаж. Тип на рамка : Сертификат/документ. Материјал за рамка. : Пластика. Боја на рамката : Црн/златен акцент. Висина : 11 ". Број на модел : .

Повеќе детали

Избор на купувачи