Графички џемпер на момчиња на Championенски Powerblend Graphic Crewneck
Неодамнешно

Графички џемпер на момчиња на Championенски Powerblend Graphic Crewneck

DEN 255.84

Достапно на барање

Службената џемпер на дечко на возрасните за жени од Шампион има опуштено вклопување што е совршено за спарување со хулахопки и хеланки. Оваа џемпер со активна облека е одлична главна и совршено парче за положување за да се фрли за вежбање или само да работи со работи. Моделот носи големина S. лабава, боксерска вклопување. Екипаж; Стајлинг на пуловер. Долги ракави со претерани манжетни и лого на левата рака на левиот ракав. Потесно дно за женско вклопување. Power Blend Fleece помага во намалување на пилинг и намалување. Лого на скрипта однапред. Содржина на ткаенина : 60% полиестер, 40% памук. Машина за перење. Земја на потекло : Хондурас. Шампион Power Blend Fleece Mogy Sweatshirt за жени.

Повеќе детали

Избор на купувачи