Странична маса во Асторија, даб финиш
Неодамнешно

Странична маса во Асторија, даб финиш

DEN 3.33

Достапно на барање

Крајната табела има украсен стил со даб финиш за да го надополни мебелот на вашиот дом. Во табелата се прикажува ексклузивен авторитативен допир што ќе додаде професионален вкус во вашата канцеларија за внатрешни работи. Можете да ја лоцирате крајната табела во вашата студија за да го утешите официјалното поставување на областа. Табелата можете да ја користите и како плакарот за бања. Кабинетот е доволно простран за да држи крпи и измиена облека. Прекрасната фиока има простор за четка за коса, комплет за шминка и други додатоци. Странична табела Асторија, даб завршница : 1 фиока. 1 голем кабинет. Даб финиш.

Повеќе детали

Избор на купувачи