Термички вафли на машката вафла на Стенфилд, долга база на долна облека
Неодамнешно

Термички вафли на машката вафла на Стенфилд, долга база на долна облека

DEN 399.36

Достапно на барање

Термичката долга долга долга долна облека од вафли, користена во машката памучна/полиестерска долга долна облека на овој Стенфилд, помага да се создадат џебови на воздухот што ставаат топол воздух од вашето тело, обезбедувајќи дополнителна изолација против студот. Идеално за умерено до многу ладно време, овие долги Johон имаат двојно седиште за дополнителни топлини и густини на нозете за да им дадат на бутовите дополнителна просторија за соодветно вклопување. Отворање на летање. Еластична лента за лого на потпис. Манжетните засилени со спандекс за удобност и задржување на формата. 50% памук, 50% полиестер. Машината што може да се мие и може да се исуши. Достапно во големини S-XL (бело), ​​S-3 XL (мешавина од јаглен).

Повеќе детали

Избор на купувачи

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Достапно на барање
DEN 1087.84
Пофалбата: