Атлетски дела момчиња графички и цврсти маици, 2-пакувања, големини 4- & хаски
Неодамнешно

Атлетски дела момчиња графички и цврсти маици, 2-пакувања, големини 4- & хаски

DEN 0.67

Достапно на барање

Сосема кул и во два пакувања! Овие маици од атлетски дела се совршени за вашето активно момче со една цврста боја и една графичка мета. Од игралишта до вежбање полиња, спарете ги овие маици со неговите омилени шорцеви за целосен атлетски изглед. Вклучува 1 графичка маица и 1 цврста тон маица. Екипаж. Без ознака за дополнителна удобност. Кратки ракави. Ткаенината помага да се избрише влагата. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Мајки на момчињата од атлетски дела.

Повеќе детали

Избор на купувачи