Детето на моето момче на Картер, бебешки момчиња, животно злато спиење, игра, големини со месеци - месеци
Неодамнешно

Детето на моето момче на Картер, бебешки момчиња, животно злато спиење, игра, големини со месеци - месеци

DEN 1.00

Достапно на барање

Еве суштинско значење за бебето што ќе го користите повторно и повторно. Овој сон и игра поставено од моето дете на Картер е направено со 100% памук за да ги задржи привремени и удобни во текот на целиот ден. Симпатичните детали додаваат дополнителен допир на скратеност на овој едноставен стил што му дава на бебето да се подготви за оние зафатени денови дома. Материјал : 100% памук за блокирање. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Опремена. Затворање : Целосен двонасочен патент. Ракави : Долги ракави. Карактеристики : сите отпечатоци. Забелешка : 100% памучни пижами не се ретарданти на пламен и треба да се вклопат.

Повеќе детали

Избор на купувачи