Авенија за пистата печатени starsвезди и вселенско платно уметничко печатење
Неодамнешно

Авенија за пистата печатени starsвезди и вселенско платно уметничко печатење

DEN 704.00

Достапно на барање

Бирање на Астро, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна сина боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Ова уметничко дело има хоризонтална ориентација. Starsвездите и дизајнот на вселената со телескопи тема за да ви донесат совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Повеќе детали

Избор на купувачи