Трговска марка ликовна уметност Мандала Парада Канвас уметност од здраво ангел, црна мат, сребрена рамка
Неодамнешно

Трговска марка ликовна уметност Мандала Парада Канвас уметност од здраво ангел, црна мат, сребрена рамка

DEN 1.00

Достапно на барање

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Мандала парада“ платно уметност од здраво ангел, црна мат, сребрена рамка : уметник : здраво ангел. Предмет : Апстракт. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

Повеќе детали

Избор на купувачи