Пчели на Бурт Бебе девојче меур Ромпер, органски памук
Неодамнешно

Пчели на Бурт Бебе девојче меур Ромпер, органски памук

DEN 1.00

Достапно на барање

Бебето на БУРТ Пчели - меур ромпер, органски памучен супер мек дрес плетен за дополнителна удобност. Еластични отвори за нозе нежни на лукави бутови. Лабава силуета со многу простор за движење!. 100% органски, сертифициран GOTS, дише памук - одлично за чувствителна кожа и за спречување на прегревање. Комбинирана и прстен за издржливост, мекост и миење на не-стискање.

Повеќе детали

Избор на купувачи