Бринли Ко.
Неодамнешно

Бринли Ко.

DEN 895.84

Достапно на барање

Основно, но убаво, Myrnna By Brinley Co. Овие елегантни пумпи за лизгање имаат еластична веганска кожа завршена со 4 mm Tru Comfort Foam ™ Insole за долготрајна удобност. Супер шик квадратни пети и витка 3-инчна потпетица го усоврши овој класичен изглед. Висина на пета : 3-инчен. Тип на пета : Пета. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : Плоштад. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Повеќе детали

Избор на купувачи