Романтична женска женска породилна вратоврска боја кимоно
Неодамнешно

Романтична женска женска породилна вратоврска боја кимоно

DEN 319.84

Достапно на барање

Светли и смели бои го истакнуваат овој елегантен кимоно слој од романтичен циган. Со лесен дизајн и силуета Drapey, овој кимоно е ласкав додаток на вашата гардероба. Моделот е 5’10 ”и носи затворање на големина S. Кимоно ракави. ПРИНЦИЈА НА БЕЗБЕДНОСТ. 100% рајон. Миење на рацете. Увезени. Женска породилна вратоврска боја кимоно од романтичен циган.

Повеќе детали

Избор на купувачи