Лесни улични пумпи за пукање
Неодамнешно

Лесни улични пумпи за пукање

DEN 1.33

Достапно на барање

Совршено за секоја сезона, Faye by Easy Street има скромна пета за маче и тесна пети, дама силуета. Прилагодливата лента за прицврстување на Slingback осигурува безбедно прилагодено вклопување. Раскошно поставената влошка и лесна надворешна плоча се одлична комбинација што внесува тотална удобност. Подготвена влошка. Маче потпетица. 0.

Повеќе детали

Избор на купувачи