DesignArt 'Златен глам и модни високи потпетици I' Пош и луксузно печатење на природно бор дрво
Неодамнешно

DesignArt 'Златен глам и модни високи потпетици I' Пош и луксузно печатење на природно бор дрво

DEN 219.84

Достапно на барање

Оваа оригинална излитена шик дрво уметност се вклопува и во рустикални декори, како и во современи простори . ДЕЛОВНИОТ ДЕТАЛАНСКИ ПОДАТОЦИ МАСЛЕН низ боите на дизајнот, додавајќи на автентичен лик од дрво на вашите уметнички дела . Ликовната уметност е директно отпечатена на дрво Користејќи супериорен квалитет 6 бои UV мастило ,. Обезбедување импресивен и уникатен дизајн за вашата канцеларија или дом во модерни, како и традиционални ентериери . Природните сорти на жито на секоја табла на дрво создаваат навистина оригинална дрвена уметност што ја прави фокусна точка на секоја просторија . Секое парче дрво wallид Уметноста е 100% рачно изработена во Канада на природно борово дрво со мастило со високо квалитетно отпорно високо квалитетно .. Достапно во 3 различни големини : 20x15, 40x30, 32x24. - Ориентација : вертикална. - Предмет : Шик шик тип : Вуд wallид уметност, ликовна уметност, дрво ликовна уметност, печатење на плакета. - Пристигнува подготвени да висат на wallидот со вклучен комплет за виси. - Материјал : Направено со 100% природно бор дрво. - Стил : . - Број на парчиња : 1. - Големина : Среден, голем, мал. - Боја : злато 100% рачно изработено во Канада на природно бор дрво. Користење на мастило со највисок квалитет што нема да избледи со текот на времето. Пристигнува подготвени да висат на wallидот со вклучен комплет за виси.

Повеќе детали

Избор на купувачи